WAGI WSPOŁPRACUJĄCE Z KASAMI FISKALNYMI - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

Przejdź do treści

Menu główne:

SKLEP
Waga DIBAL PS-50

Waga DIBAL PS-50

Waga DIBAL PS-50 to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z wbudowanego akumulatora.

651,90 zł Dodaj
Waga kalkulacyjna CAS PR PLUS

Waga kalkulacyjna CAS PR PLUS

Wagi kalkulacyjne PR PLUS znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej.

736,77 zł Dodaj
Waga prosta CAS SW-1 PLUS CR10 RS

Waga prosta CAS SW-1 PLUS CR10 RS

Waga jest dwudziałkowa, posiada funkcje ZERO, TARA, liczenie sztuk, limity wagowe, szalkę z tworzywa oraz ze stali nierdzewnej. Wbudowane 2 duże wyswietlacze LCD. W zestawie zasilacz stabilizowany, 6 baterii R20 (typ D) oraz plastykowa osłonka. Czas pracy na bateriach alkalicznych do 1000h. Waga posiada funkcję oszczędzania energii. Port RS232 do komunikacji z kasą lub komputerem (protokół AP-1).

663,00 zł Dodaj
Waga DIBAL G-300

Waga DIBAL G-300

Waga doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych oraz w gastronomii. Może być wykorzystywana zarówno, jako waga płaska, jak również, po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, jako waga z wysięgnikiem.

982,77 zł Dodaj
Waga kalkulacyjna CAS AP-1

Waga kalkulacyjna CAS AP-1

Wagi kalkulacyjne AP-1, od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w wielu punktach handlowych.

1.228,77 zł Dodaj
WAGOSKANER PDS-E 15 2300HS

WAGOSKANER PDS-E 15 2300HS

Waga: 15kg x 5g, szalka ze stali nierdzewnej ze szkłem utwardzanym, konstrukcja przystosowana do wbudowania wewnątrz pomostu wagi dowolnego poziomego czytnika kodów kreskowych, wyświetlacz LCD w obudowie ABS - uchylny i obrotowy, RS232C - obsługuje najpopularniejsze protokoły komunikacyjne wykorzystywane w kasach fiskalnych, terminalach kasowych i systemach POS, w standardzie kosz montażowy do dowolnego boksu kasowego.
Czytnik: Datalogic Magellan 2300HS, szkło zwykłe, zasilacz, kabel komunikacyjny USB, RS, PS/2.

3.431,70 zł Dodaj
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego