Google+

Firma DELFIN w Płońsku - kasy fiskalne, programy, komputery - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści

Jesteśmy firmą handlowo-usługową działającą w branży urządzeń  fiskalnych, sklepowych, techniki biurowej i zabezpieczeń mienia. Istniejemy na rynku od 1994 roku. Pomagamy właścicielom firm efektywnie rozwijać swój biznes dzięki innowacyjnym i elastycznym metodom współpracy przy informatycznej obsłudze firm. Jeżeli myślisz o założeniu swojej firmy doradzamy jakie urządzenia fiskalne oraz programy będą odpowiednie, jak można je rozwijać w miarę wzrostu firmy. Ponadto pomagamy klientom w rozwoju i tworzeniu bezpiecznego miejsca pracy instalując systemy alarmowe i wizyjne. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i systematycznie wprowadzamy do sprzedaży nowe rozwiązania i urządzenia o najniższej awaryjności. Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami, producentami urządzeń fiskalnych, wag i czytników kodów kreskowych, oprogramowania i zabezpieczeń technicznych. Posiadamy ich autoryzacje handlowe i serwisowe.

Skorzystaj z naszego 22 letniego doświadczenia w sprzedaży i serwisowaniu urządzeń fiskalnych tylko polskich firm: NOVITUS, POSNET, EMAR.

Kasy i drukarki fiskalne polskich firm są trwałe, zgodne z polskimi przepisami skarbowymi, dostosowane do upodobań klientów. Nowe urządzenia objęte są roczną gwarancją, którą można przedłużać na kolejne lata. Przedłużając gwarancję na całe urządzenie fiskalne a nie tylko na moduł fiskalny - śpisz spokojnie nie martwiąc się kosztami naprawy urządzenia.

Sontaktuj się z nami gdy będziesz zastanawiał się jakie urządzenie wybrać dla swojego biznesu, kiedy je zafiskalizować lub jeżeli masz problemy z dotychczasowym serwisem.


Jesteśmy dla Ciebie i Twojego Biznesu.

Zajmujemy się sprzedażą i doradztwem w zakresie:

  • zakupu, instalacji, serwisowania kas fiskalnych i drukarek fiskalnych,
  • zakupu, instalacji, wdrożenia i serwisowania systemów kasowych dla sklepów wraz z wagami, skanerami kodów kreskowych, kolektorami danych,
  • zakupu, montażu, serwisowania instalacji alarmowych i wizyjnych w oparciu o sprzęt RISCO, BOSCH, INTROX, EVOS, SATEL, konfigurowania podglądu z kamer przez internet,
  • zakupu, instalacji i wdrożenia programu Petrostation do kompleksowej obsługi stacji paliw,
  • zakupu, instalacji, serwisowania sterowników automatyki dystrybutorów dla stacji paliw współpracujących z programem Petrostation,
  • systemów automatycznej identyfikacji dla sklepów i hurtowni, (czytniki kodów kreskowych, kolektory)
  • programów do obsługi salonów SPA, hoteli i restauracji,
  • zakupu, instalacji, serwisowania sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla hurtowni, sklepów, biur rachunkowych i przedsiębiorstw,
  • akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kas i drukarek fiskalnych, drukarek kodów kreskowych.


Oferujemy także serwis sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych. Projektujem
y, wykonujemy i nadzorujemy sieci komputerowe. Doradzamy przy zakupie sprzętu komputerowego. Istnieje możliwość ryczałtowego rozliczania się przy obsłudze informatycznej w ramach umowy serwisowej lub standardowa płatność za stawkę godzinową.


PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści