Programy dla restauracji i każdej działalności gospodarczej - Firma "DELFIN" Płońsk

KASY I DRUKARKI FISKALNE
PROGRAMY DLA GASTRONOMII
Przejdź do treści
MAMY PROGRAMY DLA KAŻDEJ DZIAŁALNOŚCI
______________________________
Program SOGA jest przeznaczony do obsługi sprzedaży i rezerwacji w Restauracji za pomocą ekranu dotykowego. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi Novitus oferując dodatkowe wydruki niefiskalne - np. wydruk zamówienia dla kuchni. Dodatkowym modułem rozliczania sprzedaży i kalkulowania imprez jest Magazyn w którym dzięki tworzonym recepturom wiemy ile produktów jest na magazynie, jakie trzeba robić zakupy, przeprowadzamy remanent. Program SOGA współpracuje z programem obsługi hotelu SOHO umożliwiając rozliczanie płatności w Restauracji hotelowej na rachunku hotelowym.
SMALL BUSINESS Wersja Sprzedaż jest przeznaczona do obsługi średniego lub dużego sklepu wyposażonego w wagi, czytniki kodów kreskowych, drukarki fiskalne lub kasy fiskalne. Wersja podstawowa może być rozszerzana o dodatkowe moduły np. sieć (umożliwia pracę 10 komputerów w sieci), stanowiska POS. Program umożliwia prowadzenie sprzedaży w różnych formach (faktury w obrocie krajowym i zagranicznym, paragony, WZ, sprzedaż bezrachunkowa, noty obciążeniowe, umowy stałe, raporty z kas fiskalnych, zamówienia od odbiorców). Wystawianie dokumentów sprzedaży w cenach netto i brutto. Możliwość pracy w opcji szybkiego wystawiania paragonów. Export i import danych do wielu programów księgowych.

Program WF-Mag jest przeznaczony dla średniego sklepu. Występuje w wersji START obsługując 1 magazyn oraz współpracuje z drukarką fiskalną. Zestaw prostych aplikacji przeznaczony dla początkującej, małej firmy usługowo-handlowej. Każda z aplikacji umożliwia pracę wyłącznie na pojedynczym stanowisku. Wersja BIZNES umożliwia pracę na kilku magazynach i w sieci. Można prowadzić do 3 niezależnych firm. Uruchomienie oraz poznanie obsługi oprogramowania nie stwarza problemów również niedoświadczonym użytkownikom komputerów.

W skład linii wchodzą trzy aplikacje wymieniające ze sobą dane księgowe. Moduł "Sprzedaż i magazyn" zawiera funkcjonalność modułu "Fakturowanie", dlatego należy je stosować zamiennie. Ponadto moduły "Sprzedaż i magazyn" oraz "Księga podatkowa" korzystają ze wspólnej bazy danych, współdzieląc ze sobą kartoteki kontrahentów, pracowników, banków i kursów walut.
Sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy programy finansowo-księgowe dla firm i biur rachunkowych. Są to programy kadrowo-płacowe (WF-Gang, Gratyfikant), finansowo-księgowe (WF-Fakir, Rewizor, RAKS SQL), książka przychodów i rozchodów (WF-Kaper, Rachmistrz). Konfigurujemy przekazywanie danych z programów klienta do programu biura rachunkowego.
Aplikacja KT Konwerter Księgowy pozwala na przekształcenie plików z danymi faktur pochodzącymi z różnych programów fakturujących do formatu akceptowanego przez najpopularniejsze programy księgowe.
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
Email Adres biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści