KASA NOWEJ GENERACJI NEXT - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści
KASY FISKALNE
Najnowsza kasa fiskalna firmy Novitus NEXT jest pierwszym urządzeniem na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Kasa pracuje w oparciu o system Android, posiada program do zarządzania handlem oraz funkcję synchronizacji danych z chmurą NoviCloud. Dzięki temu Novitus NEXT zapewnia nie tylko intuicyjne i komfortowe obsługiwanie nabywców, ale także łatwe dopasowanie parametrów użytkowych do wymagań klienta.
Kasa Novitus NEXT jest wyposażona w wytrzymały mechanizm drukujący, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz elektroniczną kopię paragonów. Tablet daje możliwość indywidualnej  personalizacji wyglądu interfejsu sprzedażowego. Urządzenie oferuje  zarówno wybór funkcji, które będą wyświetlane, jak i koloru klawiszy.  Dzięki temu można m.in. przypisać poszczególne opcje do każdego z pól na  ekranie kasy fiskalnej. Ponadto, dziecinnie prostą konfigurację  parametrów urządzenia gwarantuje pełna klawiatura ekranowa, znana z popularnych dziś tabletów bądź smartfonów.
Nowością na rynku urządzeń fiskalnych jest zintegrowanie danych kasy z "chmurą" NoviCloud która oferuje przechowywanie bazy danych kasy oraz zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca w trybie online.  W praktyce oznacza to, że za pomocą aplikacji chmurowej można m.in.  programować pozycje towarowe, monitorować obroty i czas pracy punktów handlowo-usługowych,  analizować sprzedaż czy też kontrolować stan magazynu.
Cena kasy Novitus NEXT wynosi 2190 zł netto
PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści