KASA NOWEJ GENERACJI NEXT - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści
KASY I DRUKARKI
Najnowsza kasa fiskalna firmy Novitus NEXT jest pierwszym urządzeniem na rynku, które powstało na skutek integracji wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Kasa pracuje w oparciu o system Android, posiada program do zarządzania handlem oraz funkcję synchronizacji danych z chmurą NoviCloud. Dzięki temu Novitus NEXT zapewnia nie tylko intuicyjne i komfortowe obsługiwanie nabywców, ale także łatwe dopasowanie parametrów użytkowych do wymagań klienta.
Kasa Novitus NEXT jest wyposażona w wytrzymały mechanizm drukujący, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz elektroniczną kopię paragonów. Tablet daje możliwość indywidualnej  personalizacji wyglądu interfejsu sprzedażowego. Urządzenie oferuje  zarówno wybór funkcji, które będą wyświetlane, jak i koloru klawiszy.  Dzięki temu można m.in. przypisać poszczególne opcje do każdego z pól na  ekranie kasy fiskalnej. Ponadto, dziecinnie prostą konfigurację  parametrów urządzenia gwarantuje pełna klawiatura ekranowa, znana z popularnych dziś tabletów bądź smartfonów.
Nowością na rynku urządzeń fiskalnych jest zintegrowanie danych kasy z "chmurą" NoviCloud która oferuje przechowywanie bazy danych kasy oraz zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca w trybie online.  W praktyce oznacza to, że za pomocą aplikacji chmurowej można m.in.  programować pozycje towarowe, monitorować obroty i czas pracy punktów handlowo-usługowych,  analizować sprzedaż czy też kontrolować stan magazynu.
Cena kasy Novitus NEXT wynosi 2190 zł netto
PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści