JAKI TERMINAL WYBRAĆ? - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści
PORADY
Dzisiaj trudno sobie wyobrazić prowadzenie sklepu bez możliwości płacenia kartą kredytową prze klientów. Jeżeli nie posiadacie Państwo terminala płatniczego to na pewno spotykacie się z zapytaniem klienta o płatność kartą i jeżeli klient nie może tak zapłacić za towar to istnieje zagrożenie rezygnacji klienta z zakupów. A tego nikt nie chce.
Gdy już posiadacie Państwo terminal płatniczy to ważne jest czy jest on podłączony do systemu kasowego lub kasy fiskalnej. Oczywiście można powiedzieć - po co podłączenie do systemu kasowego przecież łatwo jest wbić kwotę należną ręcznie. Owszem łatwo, ale w 30% transakcji jest ona błędna. Wówczas albo traci sprzedawca i próbuje dochodzić brakującej kwoty od pracownika (co pogarsza kontakty z pracownikiem) lub traci klient i wówczas albo musimy robić korekty (jeżeli klient stwierdzi to od razu) albo tracimy dobry wizerunek w oczach klienta (gdy sprawdzi w domu) i możemy go stracić.
Podłączenie terminala do systemu kasowego lub kasy fiskalnej powoduje że kwota znależności jest automatycznie przesyłana do terminala po naciśnięciu klawisza płatności kartą. Akceptacja paragonu i jego wydruk następuje po zaakceptowaniu transakcji przez bank obsługujący terminal. Gdy brak wystarczających środków na karcie lub jest zablokowana - transakcja nie jest zakończona i zostaje zmieniona płatność na gotówkę. W zalezności od tego jaki mamy system kasowy możemy podłączyć terminal który jest na liście obsługiwanych terminali - np. sprzedawany przez nas program Small Business posiada dużą ilość modeli współpracujących terminali i z reguły nie jest problemem aby go podłączyć. Nieco bardziej skomplikowana sytuacja jest gdy chcemy podłączyć terminal płatniczy do kasy fiskalnej. Nie wszystkie kasy mają taka możliwość.
Sprzedawane i serwisowane przez nas kasy polskiej firmy Novitus z kopią elektroniczną umożliwiają podłączenie terminali firmy PayTel poprzez złącze MagicBox. Konieczny jest internet w sklepie aby podłączyć do niego terminal lub wybór terminala z połączeniem GPRS. Jeżeli zamierzają Państwo kupić kasę fiskalną do sklepu spożywczego lub mięsnego to proponujemy następujący zestaw:
1. kasa fiskalna Mała Plus E (3000 kodów, współpraca z wagą, czytnikiem kodów kreskowych) - w cenie 1500 zł brutto
2. wynajem terminala płatniczego Ingenico iCT220 z MagicBox - 44 zł netto/miesiąc
Zaprogramowanie kasy, podłączenie, konfiguracja i szkolenie z obsługi terminala płatniczego jest w cenie kasy.
Terminal PayTel (różne modele) możemy podłączyć do kas:
- NanoE - bardzo dobra kasa dla salonów fryzjerskich, salonów kosmetycznych, prawników, lekarzy,
- SentoE - dla średnich sklepów spożywczych
- PS4000E - dla średnich i dużych sklepów spożywczych która oferuje pracę w sieciJeżeli chcesz uzyskać dodatkowych informacji o możliwościach terminali Paytel oraz o warunkach ich najmu
ZADZWOŃ
604 541 712
PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści