Jaką kasę fiskalną wybrać dla mechanika samochodowego - Blog o kasach i drukarkach fiskalnych - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści

Jaką kasę fiskalną wybrać dla mechanika samochodowego

Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.
Opublikowany przez w Kasy fiskalne dla ... ·
Mechanicy samochodowi którzy otwierają swój wymarzony nowy warsztat muszą swoją pierwszą sprzedaż zarejestrować na kasie fiskalnej. Na rynku dostępnych jest wiele typów i rodzajów kas fiskalnych dla mechanika samochodowego. Przy wyborze urządzenia fiskalnego powinno się brać pod uwagę czy chcemy rejestrować sprzedaż usług czy również sprzedaż części samochodowych. Gdy sprzedajemy tylko usługi to najlepiej wybrać polską kasę fiskalną która jest najlepiej dostosowana do polskich przepisów fiskalnych. Zwykle posiada wiele użytecznych funkcji których nie posiadają kasy zagranicznych producentów.
Jeżeli zamierzamy oprócz usług prowadzić sklep z częściami to lepiej jest używać programu komputerowego i drukarki fiskalnej. Jest to droższe rozwiązanie ale pozwoli Państwu na kontrolowanie stanów magazynowych, szybkie przeprowadzenie remanentu i na paragonie będzie pełna nazwa sprzedawanego towaru.
Polecam wybór polskich kas Novitus Nano E  lub Mała Plus E z kopią elektroniczną w których kopie paragonów zapisywane są na karcie pamięci. Daje to duże oszczędności papieru. Drukarki fiskalne które polecam to Novitus Bono E lub Emar Printo 57 TE.
Polscy producenci bardzo dbają o użyte podzespoły i polskie kasy i drukarki fiskalne są prawie bezawaryjne.
Jeżeli zamierzają Państwo kupić kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną zapraszam do kontaktu ze mną. Posiadamy kasy i drukarki fiskalne na każdą "kieszeń".
Jestem dostępny pod numerem telefonu 604 541 712 lub odwiedzenia sklepu na naszej stronie. Zachęcam do kontaktu gdyż często mamy promocje cenowe na urządzenia fiskalne.Brak komentarzy

PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści