Kasa fiskalna do sklepu spożywczego. - Kasy i drukarki fiskalne dostępne w Firmie DELFIN w Płońsku - Firma "DELFIN" Płońsk

KASY I DRUKARKI FISKALNE
PROGRAMY DLA GASTRONOMII
Przejdź do treści

Kasa fiskalna do sklepu spożywczego.

Firma "DELFIN" Płońsk
Opublikowany przez w Kasy fiskalne ·
Gdy masz sklep spożywczy i chcesz prowadzić gospodarkę magazynową, samodzielnie zmieniać ceny w kasie fiskalnej, dodawać nowe towary wraz z kodami kreskowymi, w każdej chwili mieć wgląd do stanu magazynowego, szybko wykonać remanent - mamy gotowe rozwiązanie dla Ciebie.
W zależności od ilości towarów polecam kasę fiskalną Soleo Plus E (do 20 tys), Sento Lan E (do 16 tys) lub NEXT (najlepsza bo bez ograniczeń) oraz program Small Business w którym tworzymy magazyn i towary. Komputer z programem SB łączymy z kasą i przesyłamy do niej zaprogramowane towary z kodami kreskowymi, cenami oraz z barkodami (towary o tej samej nazwie lecz innych kodach kreskowych - np. jogurty owocowe).
Sprzedaż prowadzimy na kasie fiskalnej która umożliwia podgląd pozycji paragonu, ich skasowanie, przesłanie kwoty zapłaty za paragon na terminal płatniczy. W wybranych odstępach czasu komputer łączy się z kasą i pobiera z niej wystawione paragony (do których później można wystawić fakturę) oraz zdejmuje sprzedany towar ze stanu magazynowego. W kazdej chwili (po pobraniu aktualnej sprzedaży) wiemy ile jest towaru w sklepie, co sprzedaje się najlepiej oraz wartość całego towaru w sklepie. Przeprowadzenie remanentu jest bardzo proste (gdy dbamy o prawidłowe stany magazynowe) i trwa ok 1 godziny.
Do wielu zalet programu należy możliwość wczytania faktury przesłanej elektronicznie oraz wysyłania swoich zamówień do dostawców. Dodatkowych informacji udzielam telefonicznie pod numerem 604 541 712ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
Email Adres biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści