Polskie kasy fiskalne dla każdej działalności - Firma "DELFIN" Płońsk

KASY I DRUKARKI FISKALNE
PROGRAMY DLA GASTRONOMII
Przejdź do treści
O KASACH FISKALNYCH WIEMY WSZYSTKO....
Teraz nasze kasy z 2 letnią gwarancją
______________________________
Zakładając swój własny zakład fryzjerski, gabinet kosmetyczny lub warsztat samochodowy musisz mieć kasę fiskalną aby zarejestrować pierwszą sprzedaż. Brak kasy fiskalnej może narazić Cię na mandat od Urzędu Skarbowego i dodatkową kontrolę. Aby tego uniknąć musisz kupić kasę fiskalną zgodną z obowiązującymi przepisami (musi posiadać aktualną homologację) oraz będzie dopasowana do Twojej działalności.
Dobra kasa fiskalna powinna być:
1. niezawodna i trwała - kupujesz ją na minimum 5 lat,
2. musi mieć odpowiednią wielkość, szczególnie dla kas przenośnych,
3. musi mieć kopię elektroniczną,
4. powinna umożliwiać podłączenie wagi, czytnika kodów kreskowych, terminala płatniczego, komputera,
5. musi mieć możliwość wpisania numeru NIP na paragonie,
6. musi mieć trwałą drukarkę.
Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Idealnie nadaje się dla lekarzy, prawników, fryzjerów i do gabinetów kosmetycznych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe oraz 8 klawiszy programowalnych które umożliwiają szybkie wykonywanie raportów lub sprzedaży. Kasa fiskalna doskonale sprawdzi się w handlu obwoźnym. Umożliwa współpracę z komputerem, wagą oraz czytnikiem kodów kreskowych. Zakres temperatur pracy od 0 do 40 stopni C.
Kasa Novitus NEXT jest wyposażona w wytrzymały mechanizm drukujący, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz elektroniczną kopię paragonów. Tablet daje możliwość indywidualnej  personalizacji wyglądu interfejsu sprzedażowego. Urządzenie oferuje  zarówno wybór funkcji, które będą wyświetlane, jak i koloru klawiszy.  Dzięki temu można m.in. przypisać poszczególne opcje do każdego z pól na  ekranie kasy fiskalnej. Ponadto, dziecinnie prostą konfigurację  parametrów urządzenia gwarantuje pełna klawiatura ekranowa, znana z popularnych dziś tabletów bądź smartfonów.
Nowością na rynku urządzeń fiskalnych jest zintegrowanie danych kasy z "chmurą" NoviCloud która oferuje przechowywanie bazy danych kasy oraz zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca w trybie online.  W praktyce oznacza to, że za pomocą aplikacji chmurowej można m.in.  programować pozycje towarowe, monitorować obroty i czas pracy punktów handlowo-usługowych,  analizować sprzedaż czy też kontrolować stan magazynu.
Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych  punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na  elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg wytycznych Rozporządzenia  MF z dnia 28 listopada 2008 r.. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona,  poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość  zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i  wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie  można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa  nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni  stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z  towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być  przyozdobiony nagłowkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP  Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na  zakupy do kwoty 450 PLN
SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły. Duża, jak na ten segment kas baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu.
Kasa Emar Solo BIS jest konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Jej atutami są: szybka wymiana papieru, dwa duże czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura, odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa.
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712, 660 850 042
Email Adres biuro@firmadelfin.pl
Wróć do spisu treści