Program dla kasy fiskalnej - Blog o kasach i drukarkach fiskalnych - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści

Program dla kasy fiskalnej

Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.
Opublikowany przez w Kasy fiskalne dla ... ·
Tags: SmallBusiness
Jeżeli posiadasz sklep spożywczy lub wielobranżowy i używasz kasy fiskalnej do sprzedaży to pewnym problemem staje się remanent który trzeba przeprowadzić na koniec roku. Trzeba wówczas przeliczyć wszystkie towary będące w sklepie, wpisać do arkusza wraz z cenami zakupu netto (które trzeba odszukać z faktur). Zajmuje to bardzo dużo czasu. Aby uprościć sobie życie możemy zastosować program komputerowy Small Business w nastepujących konfiguracjach:

1. utworzenie komputerowego stanowiska sprzedaży składającego się z komputera i drukarki fiskalnej. Jest to rozwiazanie droższe ale umożliwiające kontrolę cen i stanów sprzedawanych towarów, możliwość przesyłania kwot bezpośrednio na terminal płatniczy, łatwe poprawianie pozycji na paragonie, udzielanie rabatów, wprowadzenie kart stałego klienta, praca z czytnikiem kodów kreskowych, nieograniczona ilość towarów oraz kontrola stanu towarów. I wiele innych udogodnień. Minusem tego rozwiązania jest wyższa cena niż samej kasy fiskalnej.

2. współpraca programu z kasą fiskalna poprzez połączenie kablowe, które umożliwia przesyłanie nowych towarów z ceną, kodem kreskowym do kasy oraz odbieranie ilości sprzedanych towarów z kasy. Po pobraniu sprzedaży program aktualizuje stany magazynowe. Gdy ustawimy kasę w trybie On Line to po upływie zaprogramowanego czasu program automatycznie pobierze sprzedaną ilość z kasy i uaktualni stany magazynowe. Minusem jest ograniczenie ilości towarów w kasie, stan jest aktualny po pobraniu sprzedaży z kasy, mniejsza ilość urządzeń dodatkowych które można dołączyć do kasy w porównaniu z komputerem.

Zastosowanie programu Small Business do obsługi sklepu sprawi że możecie Państwo stale kontrolować stan magazynowy, tworzyć zamówienia do dostawców w oparciu o stany minimalne, łatwa jest kalkulacja ceny sprzedaży przy zakładanym zysku, tworzenie cen promocyjnych obowiązujących w założonym okresie (np. promocje weekendowe - w poniedziałek ceny powracają do wartości sprzed promocji), zrobienie remanentu staje się proste i szybkie, możecie Państwo podłączyć sprawdzarkę cen w sklepie, wagę z automatycznym odczytem i wiele innych dodatkowych urządzeń. Dodatkowo istnieje możliwość wprowadzania towarów za pomocą faktury przysłanej w pliku (obsługiwane są firmy Ruch, Kolporter oraz wiele innych programów).
Cena programu w wersji podstawowej z obsługą drukarki fiskalnej to kwota 600 zł netto, a cena programu z obsługa kas fiskalnych to kwota 850 zł netto.
Chętnie zaprezentuję możliwości programu u Państwa i razem dopasujemy program do Państwa oczekiwań.Brak komentarzy

PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści