Zakończenie działalności gospodarczej - co zrobić z kasą fiskalną - Blog o kasach i drukarkach fiskalnych - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści

Zakończenie działalności gospodarczej - co zrobić z kasą fiskalną

Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.
Opublikowany przez w Kasy fiskalne dla ... ·
Gdy podejmą Państwo decyzję o zakończeniu prowadzenia działalności gospodarczej powinni Państwo, oprócz innych formalności, poinformować Urząd Skarbowy o likwidacji posiadanej kasy fiskalnej. Najlepiej zgsić się do serwisu Pańsa ksy iskalnej ay otrzymać wydruki Wniosku o odczytanie kasy fiskalnej i Wniosku o wyrejestrowanie kasy fiskalnej. Otrzymane i wypełnione wnioski składaja Państwo w Urzędzie Skarbowym i czekacie Państwo na powiadomienie o terminie odczytu. Odczyt przeprowadzany jest w Urzędzie Skarbowym z którego sporządzany jest protokół odczytu, którego kopię Państwo otrzymujecie wraz z kopią Protokołu o wyrejestrowaniu urządzenia z ewidencji w Urzędzie Skarbowym. I to wszystko. Jeżeli my serwisujemy Państwa urządzenie fiskalne to większość formalności załatwiamy za Państwo.
Wyrejestrowanie urządzenia jest konieczne, gdyż uchroni to Państwa w przyszłości przed "poszukiwaniem" urządzeń fiskalnych przez Urząd Skarbowy w celu ich kontroli. Takie "zapomniane" kasy mogą być potencjalnym źródłem kłopotów.Brak komentarzy

PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści