Kamera analogowa czy kamera IP - Blog o kasach i drukarkach fiskalnych - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści

Kamera analogowa czy kamera IP

Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.
Opublikowany przez w Kamery i alarmy ·
Tags: KameraIP
Po podjęciu zamysłu aby zainstalować u siebie w firmie lub domu system wizyjny często stajemy przed dylematem Jakie kamery wybrać? Nie jest to prosta sprawa więc postaram się wyjaśnić pokrótce na co zwrócić uwagę. Jako instalator systemów wizyjnych w Firmie Delfin zalecałbym wybór kamer cyfrowych IP z wielu powodów:
1. Kamera analogowa jest już starszą konstrukcją i obecnie producenci podnoszą ich jakość mówiąc że jest to jakość cyfrowa AHD lub SAHD, ale jakość kamer IP jest większa.
2. Do połączenia kamery analogowej musimy użyć przewodu koncentrycznego i zasilającego. Są firmy które łączą kamerę analogową za pomocą skrętki komputerowej co może obniżyć jakość obrazu poprzez zakłócenia. Do połączenia kamery IP używamy jednego kabla - skrętki komputerowej. Nie ma żadnych zakłóceń wpływających na jakość obrazu.
3. Rozbudowa systemu wizyjnego z kamerami IP jest łatwiejsza niż z kamerami analogowymi.
4. Obraz z kamery IP można powiększać bez utraty jakości w większym stopniu niż obraz z kamery analogowej AHD.
5. Kamery IP łatwiej jest połączyć bez użycia kabli w sieć bezprzewodową.

Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowych wyjaśnień o możliwościach instalowanych przez nas kamer i rejestratorów - proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie zapytania z zakładki Kontakt na stronie www.firmadelfin.plBrak komentarzy

PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści