WAGI PROSTE - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

Przejdź do treści

Menu główne:

WAGI
WAGA CAS SW-1 PLUS CR10 RS
Waga CAS SW-1 PLUS CR10 RS dzięki swojej funkcjonalności, jest szeroko stosowane w handlu, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarce magazynowej. Waga jest dwudziałkowa, posiada funkcje ZERO, TARA, liczenie sztuk, limity wagowe, szalkę z tworzywa oraz ze stali nierdzewnej. Wbudowane 2 duże wyswietlacze LCD. W zestawie zasilacz stabilizowany, 6 baterii R20 (typ D) oraz plastykowa osłonka. Czas pracy na bateriach alkalicznych do 1000h. Waga posiada funkcję oszczędzania energii. Port RS232 do komunikacji z kasą lub komputerem (protokół AP-1).
Cena netto - 539 zł


WAGA DIBAL G-300

Waga DIBAL G-300 to najnowsza propozycja firmy NOVITUS jeśli chodzi o  wagi proste. Urządzenie wyposażone jest w dwa podświetlane wyświetlacze  LCD oraz interfejs RS232. Jest zasilane z sieci lub z akumulatora. Waga  doskonale sprawdza się w małych i średnich placówkach handlowych oraz w  gastronomii. Może być wykorzystywana zarówno, jako waga płaska, jak  również, po zamontowaniu dołączonej do każdego opakowania wieży, jako  waga z wysięgnikiem.
Cena netto - 660 zł


WAGA DIBAL PS-50
Waga DIBAL PS-50 to waga kontrolna przeznaczona do wykorzystania w  małych placówkach handlowych oraz w gastronomii. Urządzenie wyposażone  jest w dwa podświetlane wyświetlacze LCD. Może być zasilane z sieci lub z  wbudowanego akumulatora. Posiada ważną legalizację.
Umożliwia:
  • możliwość zasilania z sieci lub wewnętrznego akumulatora
  • trzy zakresy ważenia: 3/6, 6/15 lub 15/25 kg
  • możliwość pracy w temperaturach ujemnych
  • lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary
Cena netto - 530 zł

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego