WAGI KALKULACYJNE - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

Przejdź do treści

Menu główne:

WAGI
Waga kalkulacyjna CAS AP-1   
cena netto - 999,00 zł

Wagi kalkulacyjne AP-1, od wielu lat obecne na polskim rynku,  cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w  wielu punktach handlowych.
Dzięki wprowadzeniu funkcji automatycznej zmiany działki wagi AP-1  zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne  umożliwia dostosowanie możliwości wagi do indywidualnych potrzeb  klienta. Port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub  komputera. Waga AP-1 w zestawie z drukarką DEP-50 pozwala na sumowanie  należności.
Duży kontrastowy i czytelny wyświetlacz VFD zapewnia łatwość  korzystania z wagi niezależnie od warunków oświetlenia sprawiając, że  zarówno klient jak i sprzedawca bez trudu mogą kontrolować proces  sprzedaży. Umieszczenie wyświetlacza na obrotowym słupku pozwala na  ustawienie jego położenia stosownie do warunków panujących w miejscu  eksploatacji wagi. Klawisze szybkiej sprzedaży (MX – 5, EX – 28)  pozwalają na natychmiastowe wywoływanie cen najczęściej sprzedawanych  towarów. Wbudowany port RS 232 umożliwia bezpośrednią współpracę wagi z  kasą fiskalną lub komputerem. Możliwość nabycia powiększonej szalki ze  stali nierdzewnej przeznaczonej do ważenia towarów o dużych wymiarach  rozszerza gamę zastosowań dla tego modelu wagi.
Waga kalkulacyjna CAS PR PLUS
Cena netto 599,00 zł

Wagi kalkulacyjne PR PLUS znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży  detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych. Idealnie  sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy  sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna  konstrukcja. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką  dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator, po pełnym naładowaniu  zapewnia do 30h ciągłej pracy bez konieczności zasilania z sieci.  Wykorzystanie funkcji oczędności zużycia energii pozwala na wydłużenie  tego czasu. Waga dwudziałkowa. Podwójny wyświetlacz LED dla sprzedawcy i  dla klienta ułatwia korzystanie z wagi. Klawiatura membranowa. Szalka  plastikowo-stalowa. Korpus szalki wykonany jest z tworzywa odpornego na  warunki eksploatacji.
WAGO-SKANER CAS PDS-E 15 2300HS
Cena netto 2890.00 zł
Waga: 15kg x 5g, szalka ze stali nierdzewnej ze szkłem utwardzanym,  konstrukcja przystosowana do wbudowania wewnątrz pomostu wagi dowolnego  poziomego czytnika kodów kreskowych, wyświetlacz LCD w obudowie ABS -  uchylny i obrotowy, RS232C - obsługuje najpopularniejsze protokoły  komunikacyjne wykorzystywane w kasach fiskalnych, terminalach kasowych i  systemach POS, w standardzie kosz montażowy do dowolnego boksu  kasowego.
Czytnik: Datalogic Magellan 2300HS, szkło zwykłe, zasilacz, kabel komunikacyjny USB, PS/2 lub RS.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego