Systemy alarmowe w Płońsku - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści
KAMERY I ALARMY
Płońsk i okolice to obszar głównej  działalności naszej firmy. Jeśli chcielibyście Państwo zainstalować,  zmodernizować lub naprawić w swoim domu lub firmie alarm, monitoring z  podglądem kamer przez sieć Internet lub domofon, to my to profesjonalnie  wykonamy.

Instalujemy systemy alarmowe w Płońsku, które powiadamiają właściciela o alarmie telefonicznie lub SMS-ami.  Nasza firma jest autoryzowanym instalatorem Agencji Ochrony „Zubrzycki”  której nadajniki instalujemy w zakładanych i konserwowanych systemach  alarmowych w Płońsku i okolicach.  Obsługujemy w pełnym zakresie serwisu i konserwacji również  systemy podłączone do agencji ochrony Solid, Escort, Pleban  działających na terenie Płońska i okolic.

Jeżeli macie Państwo  już zainstalowany system alarmowy lub monitoringu, ale nie jesteście  zadowoleni z posiadanego rozwiązania lub serwisu to zadzwońcie lub  napiszcie, a otrzymacie pełną ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.


Instalowane przez nas systemy alarmowe w Płońsku i okolicach, są kilkakrotnie sprawdzane, posiadają atesty, gwarancję 12 miesięcy  oraz spełniają wymagania i oczekiwania naszych klientów. Wszystkie prace  wykonują wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Bazujemy tylko na markowych urządzeniach firm RISCO, BOSCH i SATEL.

Oferowane przez nas instalacje alarmowe to najnowsza technologia i ciekawe rozwiązania.
Zapraszamy do kontaktu, chętnie stworzymy ofertę specjalnie dla Państwa.


PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści