SMALL BUSSINES SPRZEDAŻ - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści
PROGRAMY

SMALL BUSINESS Wersja Sprzedaż jest przeznaczona do obsługi średniego lub dużego sklepu wyposażonego w wagi, czytniki kodów kreskowych, drukarki fiskalne lub kasy fiskalne. Wersja podstawowa może być rozszerzana o dodatkowe moduły np. sieć (umozliwia pracę 10 komputerów w sieci), stanowiska POS. Program umożliwia:
Prowadzenie sprzedaży w różnych formach (faktury w obrocie krajowym i zagranicznym, paragony, WZ, sprzedaż bezrachunkowa, noty obciążeniowe, umowy stałe, raporty z kas fiskalnych, zamówienia od odbiorców). Wystawianie dokumentów sprzedaży w cenach netto i brutto. Możliwość pracy w opcji szybkiego wystawiania paragonów.
Wprowadzanie zakupów wg dokumentów w cenach netto i brutto (faktury w obrocie krajowym i zagranicznym, faktury rolnicze, PZ, zamówienia)
Rejestr kontrahentów z podziałem na firmy i osoby fizyczne z bieżącym saldem transakcji i płatności.
Możliwość obsługi systemów rabatowych i lojalnościowych z transakcjami pre-paid włącznie.
Gospodarka magazynowa z możliwościa prowadzenia do 100 magazynów, rozszerzona o produkcję (przychody i rozchody wewnętrzne, receptury), przesunięcia międzymagazynowe i filialne.
Prowadzenie do 20 kas firmy z rejestrem wpłat i wypłat kasowych (wystawianie KP, KW).
Prowadzenie do 20 banków firmy z rejestrem wpłat i wypłat na konta bankowe, wystawianie poleceń przelewów i przekazów bankowych, wczytywanie przelewów z pliku i eksport przelewów do systemów bankowych.
Wykaz dłużników i wierzycieli wraz ze szczegółowymi rozliczeniami.
Raporty o szerokim zakresie analizy: ze sprzedaży, zakupów, kasowe, magazynowe, z produkcji, techniczne i inne.
Sporządzenie ewidencji VAT.
Inwentaryzacja - protokół różnic, spis towarów z dodatkową możliwością wyszczególnienia dostaw, z jakich pochodzą towary, oraz inne ujęcia danych o towarach.
Współpraca z wszystkimi dostępnymi drukarkami fiskalnymi a także z drukarkami zwykłymi, drukarkami etykiet, drukarkami kuchennymi.
Współpraca ze skanerami kodów kreskowych z możliwością definiowania kodów wagowych.
Obsługa sprawdzarek cen, wag kalkulacyjnych, inwentaryzatorów, i innych urządzeń.
Możliwość samodzielnego tworzenia wzorów dokumentów, (faktury, rachunku, z dodaniem logo firmy itp.) drukowanie polskich znaków na dowolnej drukarce obecnej na naszym rynku, drukowanie kodów kreskowych.
Export i import danych w bardzo szerokim zakresie: do i z innych programów, formatu DBF, TXT, EDI, uniwersalnego, urządzeń mobilnych i eksport do sklepu internetowego.
Dostosowanie dostępu do danych i uprawnień do zakresu pracy osób obsługujących.


Small Busines Mini
Wersja Mini jest uproszczoną wersją programu Small Business, przeznaczoną do prostego fakturowania.
307,50 zł
Dodaj
WF-MAG START
Program WF-Mag dla Windows - wariant START przeznaczony jest dla najmniejszych firm handlowych i handlowo - usługowych. Najczęściej jego użytkownikami są firmy jednoosobowe lub małe firmy rodzinne, gdzie jest wykorzystywany, jako typowy program do fakturowania sprzedaży towarów handlowych, produktów oraz świadczonych przez firmę usług. W podłączeniu z drukarka fiskalną doskonale sprawdza się w małych punktach sprzedaży detalicznej.
356,70 zł
Dodaj

ASSECO WAPRO WF-MAG
Program dla średniego sklepu występuje w wersji START i obsługuje 1 magazyn oraz współpracuje z drukarką fiskalną. Zestaw prostych aplikacji przeznaczony dla początkującej, małej firmy usługowo-handlowej. Każda z aplikacji umożliwia pracę wyłącznie na pojedynczym stanowisku. Uruchomienie oraz poznanie obsługi oprogramowania nie stwarza problemów również niedoświadczonym użytkownikom komputerów.

W skład linii wchodzą trzy aplikacje wymieniające ze sobą dane księgowe. Moduł "Sprzedaż i magazyn" zawiera funkcjonalność modułu "Fakturowanie", dlatego należy je stosować zamiennie. Ponadto moduły "Sprzedaż i magazyn" oraz "Księga podatkowa" korzystają ze wspólnej bazy danych, współdzieląc ze sobą kartoteki kontrahentów, pracowników, banków i kursów walut.

PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści