KASA DLA MAŁEGO SKLEPU I FIRMY USŁUGOWEJ - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

Przejdź do treści

Menu główne:

KASY I DRUKARKI
KASA EMAR SOLO BIS    CENA BRUTTO - 1350,00 ZŁ
Kasa Emar Solo BIS jest konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną.
Jej atutami są: szybka wymiana papieru, dwa duże czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura, odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa.
Na uwagę  zasługuje możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość  wydruku NIP nabywcy na paragonie, wydruk kopii elektronicznej z zakresu daty i godziny, wyszukiwanie towarów po nazwie.
KASA FISKALNA MAŁA PLUS E    CENA BRUTTO - 1500,00 ZŁ
Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych  punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na  elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg wytycznych Rozporządzenia  MF z dnia 28 listopada 2008 r.. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona,  poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość  zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i  wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie  można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa  nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni  stanowiska sprzedaży. Kasa posiada bazę towarową 3000 towarów, każdemu z  towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być  przyozdobiony nagłowkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP  Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na  zakupy do kwoty 450 PLN
                                                      KASA FISKALNA MERCURY 116F       CENA BRUTTO - 850,00 ZŁ
MERCURY 116F to mała, przenośna kasa przeznaczona dla małych  przedsiębiorstw prowadzących wszelką działalność handlową i usługową, a w  szczególności w zakresie handlu obwoźnego, obnośnego oraz na  bazary  (ze względu na możliwość pracy w temeraturze od -10°C). Kasa posiada  funkcję sprzedaży poprzez naciśnięcie jednego klawisza, dzięki temu jest  to idealne rozwiązanie do sprzedaży biletów lub na parkingi.
  • NIP nabywcy na paragonie
  • Bardzo duży i czytelny wyświetlacz operatora
  • Zakres temperatur pracy od -10°C do +40°C
  • Wodoodporna klawiatura
  • 4 klawisze szybkiej sprzedaży towarów

KASA FISKALNA MAŁA PLUS                      CENA BRUTTO - 1105,00 ZŁ
Kasa fiskalna MAŁA PLUS to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że każdy użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Do kasy można podłączyć komputer, szufladę kasową, wagę, czytnik kodów kreskowych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca. Urządzenie dostępne jest w wersjach:

  • z elektroniczną kopią paragonu,

  • z papierową kopią paragonu.

  • ilość kodów PLU - 3000
  • ilość stawek VAT - 7

  • szerokość papieru - 28mm/57 mm dla wersji E


KASA FISKALNA SENTO E                          CENA BRUTTO - 1700,00 ZŁ
SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły. Duża, jak na ten segment kas baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Sterowniki portu USB kasy SENTO E przeszły proces certyfikacji, dzięki czemu system Windows® po wykryciu kasy pobiera je ze strony Microsoft® i instaluje automatycznie. Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu oraz szuflady. Komunikacja on-line z komputerem odbywa się podobnie jak w dużych kasach systemowych. Kasa posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 10 000 pozycji. Nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, a baza towarowa PLU pomieści 7000 artykułów. Na paragonie można dodać definiowany opis do każdego sprzedanego artykułu.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego