Terminal płatniczy podłączany do kasy - Blog o kasach i drukarkach fiskalnych - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści

Terminal płatniczy podłączany do kasy

Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.
Opublikowany przez w Kasy fiskalne dla ... ·
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy PAYTEL dostarczającej terminale płatnicze przewodowe i bezprzewodowe do obsługi płatności kartą kredytową. Terminale współpracują z oferowanymi przez nas kasami Novitus. po podłączeniu i konfiguracji terminala przy kończeniu paragonu i wybraniu płatności kartą kwota do zapłaty wysyłana jest na terminal. Wystarczy przyłożyć kartę aby ja dokończyć. Dla właściciela sklepu ta możliwość jest bardzo ważna, gdyż minimalizuje możliwość wystąpienia pomyłki przy wprowadzaniu kwoty ręcznie do terminala. Terminale również współpracują z programem Small Business na podobnej zasadzie jak z kasą.
Terminale obsługują możliwość płatności kartą dotykową, kartą tradycyjną jak również płatności telefonem - BLICK. Możliwa jest również sprzedaż doładowań telefonów komórkowych praktycznie wszystkich operatorów.
Firma PAYTEL oferuje konkurencyjne warunki najmu terminala jak również niskie prowizje od wykonywanych operacji. Wystawiane są 2 faktury dla Najmującego:
1. za najem terminala wg cennika
2. za pobrane kwoty prowizji aby można było je wliczyć w koszty działalności firmy
Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami - zadzwoń i umów się na spotkanie - 604 541 712Brak komentarzy

PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści