Kasa fiskalna dla lekarza w Płońsku i okolicach - Blog o kasach i drukarkach fiskalnych - Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.

PARTNER NOVITUS
Przejdź do treści

Kasa fiskalna dla lekarza w Płońsku i okolicach

Firma DELFIN - kasy fiskalne, programy, komputery, alarmy i kamery.
Opublikowany przez w Kasy fiskalne dla ... ·
Przepisy fiskalne zobowiązują lekarzy do rejestrowania sprzedaży usług medycznych przy użyciu kasy fiskalnej. Wobec tego lekarz prowadzący prywatny gabinet lekarski lub stomatologiczny kupić kasę powinien, problemem jest wybranie odpowiedniego modelu.
Kasa dla lekarza powinna mała aby zmieściła się w torbie lub torebce, powinna posiadać kopię elektroniczną, być prosta w obsłudze, miło byłoby aby miała klawisze szybkiej obsługi pozwalające w prosty sposób wykonać raport dobowy lub sprzedać najczęściej używane usługi. Na rynku urządzeń fiskalnych jest wiele modeli kas o małych gabarytach, sugerowanych do pracy w gabinecie. Z mojego doświadczenia nie warto wybierać kas zagranicznych producentów które ulegają cześciej uszkodzeniu niż kasy polskich producentów. Kasa do gabinetu powinna być trwała gdyż nie kupujemy jej na 5 lat jak jest to w przypadku sklepu spożywczego gdzie codziennie robiony jest raport dobowy. Średnio czas "trwałości" kasy w gabinecie to okres 8 - 10 lat. Więc możliwość uszkodzenia kasy trzeba brać pod uwagę.
Kasy które proponuję dla lekarzy to NANO E firmy Novitus i MOBILE HS firmy Posnet.
Kasy mają podobną funkcjonalność przy czym najważniejszą zaletą MOBILE są jej wymiary.
Kasa NANO E jest trochę większa lecz posiada klawisze szybkiej obsługi, trwalszy akumulator i można uzywać większej rolki papieru.
Obie kasy posiadają kopię elektroniczną, możliwość wpisania NIP nabywcy oraz umieszczenie logo gabinetu na wydruku.
Zakupione u nas kasy bezpłatnie:
- zaprogramujemy wykonywanymi usługami lub sprzedawanymi towarami,
- przeszkolimy lekarzy lub ich pracowników w ich osłudze,
- pomożemy uzyskać ulgę na pierwszą kasę fiskalną w wysokości 90% ceny kasy lecz nie więcej niż 700 zł,
- zafiskalizujemy kasę w wybranym terminie,
- przygotujemy dokumenty do Urzędu Skarbowego.
Gdy w gabinecie lekarskim jest zainstalowane oprogramowanie wspomagające pracę gabinetu to proponujemy małe drukarki fiskalne DEON E firmy Novitus lub TEMO HS firmy Posnet.
Posiadamy kasy i drukarki fiskalne na każdą "kieszeń".
Jestem dostępny pod numerem telefonu 604 541 712 lub odwiedzenia sklepu na naszej stronie. Zachęcam do kontaktu gdyż często mamy promocje cenowe na urządzenia fiskalne w sklepie firmowym w Płońsku.Brak komentarzy

PROGRAMOWANIE, SZKOLENIE, FISKALIZACJA I DOKUMENTY DO U.S. W CENIE KASY
Wróć do spisu treści